Milletvekilleri için ‘indirimli kış tatili paketi’ tepki çekti

AKP’li Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan indirimli kayak paketi,tepki çekti…

CHP Osmaniye Milletvekili Asu Kaya, “Ucuz tatil peşindesiniz, kimseden utanmıyorsanız depremzededen utanın” dedi. DP Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt da “Emekli, işçi,kamu çalışanı aç, çiftçi perişan. Milleti soyup, Milletvekillerine kayak indirimi yapıyorsunuz. Yazıklar olsun, adaletiniz batsın” dedi.

CHP’li Asu Kaya, “Nasıl ucuz kış tatili yaparız derdindeler. Utanın, utanın. Kimseden utanmıyorsanız depremzededen utanın. AKP iktidarının Milletvekilleri bambaşka bir dünyada yaşıyor. Onların tek derdi nasıl tatil yaparız nasıl zevk-i sefa içerisinde hayata devam ederiz” dedi.

DP Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt da şunları söyledi:

-Bak gördün mü AKP’li Kayseri Belediyesi Milletvekillerine büyük kıyak yapmış. Erciyes Kayak Merkezi’nde kaymak için yüzde 50 indirim geliyor. Kaymayı bilmeyenlere de ücretsiz öğretim verilecekmiş.

“HALKLA DÜŞMAN EDİYORSUNUZ”

-Allah’tan korkun. Milletvekillerini halka düşman ediyorsunuz. Emekli, işçi, kamu çalışanı aç, çiftçi perişan. Zam üstüne zam, vergi üstüne vergi.

-Milleti soy, vekile gelince kayak merkezinde kaysınlar diye yüzde 50 indirim yap. Millet ne olacak, açlar yoksullar ne olacak?

-AKP’liler bu kadar millete düşman olmayın, milletten uzaklaşmayın. Milletvekillerinin tamamını millete düşman ettiniz. Yazıklar olsun, adaletiniz batsın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir