Kısmetse Olur Programına Damga Vuran Cansel Ayanoğlu, Yeni Şarkısına ‘Dilan Polat’ Göndermeli Klip Hazırladı

Kısmetse Olur programıyla tanınan Cansel Ayanoğlu, geçtiğimiz günlerde müzik piyasasına gireceğini açıklamıştı. Açıklamasının ardından çalışmaları hızlandıran Cansel Ayanoğlu, yeni şarkısı ‘Şahane’ için kendi yönetmenliğinde klip çekti. Snob Magazin’in haberine göre; Ayanoğlu, kliple ilgili merak edilenleri anlattı.?

Kaynak: https://www.snobmagazin.com/unlu-sark…

Kısmetse Olur programının yıllar sonra YouTube platformunda yeniden başladığını bilmeyeniniz yoktur diye tahmin ediyoruz.

Programda çıt kırıldım tavırlarıyla dikkat çeken Cansel Ayanoğlu, programın ağır şartlarına dayanamadığı için sevgilisi Oğulcan ile birlikte diskalifiye edilmişti. Çiftin şu sıralar ayrıldığı da söylentiler arasında…

Cansel Ayanoğlu, geçtiğimiz günlerde müzik piyasasına gireceği haberleriyle gündeme gelmişti. Bu haberin ardından çalışmaları hızlandıran Ayanoğlu, yeni şarkısı Şahane’ ye klip çekti.

Snob Magazin’in haberine göre; Cansel Ayanoğlu, yönetmenliğini kendi yaptığı ‘Şahane’ şarkısının klibiyle ilgili konuştu.

Klibin teaser’ını sosyal medya hesabından yayınlayan Cansel Ayanoğlu, Dilan Polat’ın gösterişli hayatına göndermelerde bulunduğu iddia edilen klip hakkında konuştu:

‘Bu hikaye tamamen beni yansıtıyor daha çok yaşamak istediğim hayallerimi konu olarak seçtim. Jestleri, sürprizleri çok severim ama içimde ukte kaldı, çünkü bu güzellikleri yaşatan aşklar yaşamadım, tek taşımı bile kendim aldım yeter ki onu takabilecek düzgün biri olsa hayatımda’ dedi.

Kısmetse Olur’un Cansel’i “Hadise, Hande Yener ve Demet Akalın” şarkılarıyla büyüdüğünü açıkladı.?

‘Herkese hitap eden Türkçe pop bir şarkı yaptım. Hande Yener, Demet Akalın ve Hadise’nin tarzını çok seviyorum. Bu isimlerle kendimi keşfedip şarkı söylemeye başladım. İyi isimleri örnek aldığımı düşünüyorum ikinci şarkım içinde hazırlıklarım başladı’ dedi.

Bunun dışında Serdar Ortaç ile hakkında çıkan aşk iddialarına da açıklık getiren Cansel Ayanoğlu, “Serdar Ortaç abim yaşında” dedi:

‘Serdar Ortaç abim yaşında mümkün değil, kendisi müzikte bence bir duayen ondan sadece müzik konusunda tavsiyeler aldım.’ ifadelerini kullandı.

İşte Cansel Ayanoğlu’nun yeni şarkısının teaser’ı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir