Tarkan’ın Eşi Pınar Tevetoğlu’nun Sandık Başındaki Görüntüsü Kafa Karıştırdı! Tarkan Yeniden Baba mı Oluyor?

Megastar Tarkan’ın eşi Pınar Tevetoğlu’nun Almanya, Düsseldorf’ta oy kullandıktan sonra çekildiği fotoğraf, sosyal medyanın gündemine oturdu. Pınar Tevetoğlu’nun belirgin karnı, akıllara ‘Hamile mi?’ sorusunu getirdi.

Şöyle bir geçmişe gidelim! Hatırlarsanız megastarımız, canımız Tarkan, 2016 yılında beş senedir beraber olduğu Pınar Tevetoğlu ile evlenmişti.

Başından beri ilişkilerini, sonra da evliliklerini ve aile hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden güzel çiftin 2018 yılında Liya isimli bir kızları olmuştu.

Bildiğiniz üzere Tarkan ve eşi Pınar Tevetoğlu hafta başında Almanya, Düsseldorf’ta oy kullandı.

Oy kullandıkları sırada sevenlerini kırmayan ve beraber fotoğraf çektiren Pınar Tevetoğlu’nun fotoğrafı sosyal medyaya yayılınca ortalık bir coştu.

Yukarıda gördüğünüz fotoğrafa, birçok sosyal medya kullanıcısından “Hamile mi?” yorumları geldi. Ve herkes merakla “Tarkan yeniden baba mı oluyor?” sorusunun cevabını beklemeye başladı.

Sevenlerinin umudunu kırmak gibi olmasın ama sorunun cevabı Tarkan’ın ekibinden gelmiş bile! Megastarın ekibi, Pınar Tevetoğlu’nun hamile olmadığını, giydiği kıyafetin öyleymiş gibi gözükmesine sebep olduğunu açıklamış.

Ne yapalım, Tarkan’dan baba olacağını açıkladığı o ikonik video gibi bir paylaşım daha görebilmek için bizim bir süre daha beklememiz gerekecek demek ki! ?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*