Kılıçdaroğlu’ndan Bahçeli’ye: ‘Türkiye’yi Tehdit Ediyor’

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Millet İttifakı’na ilişkin ‘CHP ve ittifak ortaklarını 14 Mayıs’ta acıklı bir son beklemektedir. Bu hainler alsalar alsalar ağırlaştırılmış müebbet ceza alırlar ya da vücutlarına mermi alırlar’ dedi. Bahçeli’nin tehditine tepki gösteren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ‘Bunları ilk turda tarihin çöplüğüne gömeceksin genç, sonra da Bay Kemal hepsini ait oldukları yere gönderecek. Sana söz!’ ifadelerini kullandı.

‘Bu hainler alsalar alsalar ağırlaştırılmış müebbet ceza alırlar ya da vücutlarına mermi alırlar’

Yalova’da seçim mitingi düzenleyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Millet İttifakı’nı tehdit etti. Bahçeli’nin ifadeleri şöyle: ”Cumhuriyet Halk Partisi ve ittifak ortaklarını 14 Mayıs’ta acıklı bir son beklemektedir. Kılıçdaroğlu’nun ittifak ortakları Diyanet İşleri Başkanlığı’nı kaldıracaklarını vadediyor. Afrin’i geri alacaklarını söylüyorlar. Bu hainler alsalar alsalar ağırlaştırılmış müebbet ceza alırlar ya da vücutlarına mermi alırlar.  Terörle mücadeleyi durduracaklarını sürüyorlar. Ancak buna teşne olan teşebbüs eden vatansızların devrileceklerini zannederim.”

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kendisini tehdit eden sözlerine Twitter hesabından yanıt verdi.

‘Türkiye’yi tehdit ediyor’

Kılıçdaroğlu, şu mesajı paylaştı:

‘Mafyalar, militanlar, SADAT’çılar, 5’li çeteler, domuz bağcılar bir araya geldi, Türkiye’yi tehdit ediyor. Bunları ilk turda tarihin çöplüğüne gömeceksin genç, sonra da Bay Kemal hepsini ait oldukları yere gönderecek. Sana söz!’

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*